NİĞDE VALİSİ SAYIN YILMAZ ŞİMŞEK İLÇEMİZDE İNCELEMELERDE BULUNDU. 20/07/2017
 
 
Niğde Valisi Sayın Yılmaz ŞİMŞEK 20.07.2017 tarihinde İlçemize ziyarette bulundu. Ziyaret programına Niğde Valisi Yılmaz ŞİMŞEK, İlçe Kaymakamımız Abdullah KÜÇÜK, İlçe Belediye Başkanı Sıtkı ERAT, Bor Cumhuriyet Başsavcısı Hikmet SALMAN, İl Emniyet Müdürü Ali Kemal KURT, İl Jandarma Komutanı J. Albay İdris TATAROĞLU, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali NEBOL, İlçe Protokol Üyeleri, Kurum ve Kuruluş Müdürleri katıldı.
 
Kaymakamlık Makamında İlçenin sosyoekonomik durumu, kültürel yapısı ve tarımı hakkında İlçe Kaymakamımız Abdullah KÜÇÜK’ten bilgi alan Niğde Valisi Yılmaz ŞİMŞEK daha sonra İlçe Belediye Başkanı Sıtkı ERAT’ı makamında ziyaret etti.
 
Gerçekleştirilen ziyarette İlçe Belediye Başkanı Sıtkı ERAT, Bor Belediyesi’nin hizmet ve projeleriyle ilgili Niğde Valisi Yılmaz ŞİMŞEK’e bilgi verdi.
 
Ziyaretleri kapsamında ilçe sakinleri ve esnaflarla da bir araya gelen Niğde Valisi Yılmaz ŞİMŞEK, vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dinleyerek sorunların çözümü konusunda ilgili müdürlere talimat verdi.
 
Daha sonra yapımı devam eden Bor Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunan Niğde Valisi Yılmaz ŞİMŞEK, hastanenin genel durumu, fiziki şartları ve kapasitesi hakkında Niğde Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Hidayet ÇINAR’dan bilgi aldı.
 
        Buradaki incelemelerin ardından Bor Fizik Tedavi Hastanesine giden Niğde Valisi Yılmaz ŞİMŞEK, tedavi gören hastalarla sağlıkları hakkında sohbet ederek acil şifalar diledi.