Niğde Valisi Sayın Ertan PEYNİRCİOĞLU, İlçe Kaymakamımız Abdullah KÜÇÜK ve Bor Belediye Başkanı Sıtkı ERAT’la birlikte Bor esnafını ziyaret ederek sorunları dinledi; sohbet etti.

     İlçedeki esnafları ziyaret edip, sorunlarını ve taleplerini dinleyen  Sayın Vali PEYNİRCİOĞLU, esnaflardan görüş ve önerilerini alarak şikâyetleri olup olmadığını sordu.

  Gerçekleşen ziyaretlerde huzur ve güven ortamında, Devlet-Vatandaş kucaklaşmasının, hoşgörü temelinde devam edeceğini belirten Sayın Vali PEYNİRCİOĞLU; Devletin her daim vatandaşın yanında olduğunun altını çizerek “Niğde’mizi daha yaşanır bir kent haline getirmek amacıyla vatandaşların görüş ve önerileri, bizler için büyük önem taşımaktadır.”  şeklinde konuştu.

      Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren Borlu esnaflar ise “Valimizin halkın içinde olması ve bizleri ziyaret etmesinden çok mutlu oluyoruz. Allah Devletimize ve Milletimize zeval vermesin” dediler.

      Esnaflara bereketli, bol kazançlar dileyen sayın  Vali PEYNİRCİOĞLU daha sonra  halk pazarını gezerek vatandaşla sohbet etti.