VALİMİZ SAYIN YILMAZ ŞİMŞEK İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ.21/02/2018
 
 
        Bir dizi ziyaret ve incelemede bulunmak üzere İlçemize gelen Valimiz Sayın Yılmaz ŞİMŞEK, Bor Devlet Hastanesi yeni hizmet binası, Bor Fizik Tedavi Hastanesi, Bor Adliyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.
 
        Valimiz Sayın Yılmaz ŞİMŞEK'in gerçekleştirdiği ziyarete İlçe Kaymakamımız Bekir Sıtkı DAĞ,  Belediye Başkanı Sıtkı ERAT ve İlçe Protokol üyeleri tarafından karşılandı. Valimiz Sayın Yılmaz ŞİMŞEK, yapımı tamamlanan ve mart ayı içerisinde hizmete girmesi planlanan 75 yataklı Bor Devlet Hastanesi binasını inceleyerek İl Sağlık Müdürü Ertan DEĞİRMENCİOĞLU’ndan hastanenin genel durumu hakkında bilgi aldı.
 
        Bor Devlet Hastanesi yeni hizmet binasındaki incelemelerin ardından Bor Fizik Tedavi Hastanesini ziyaret eden Valimiz Sayın Yılmaz ŞİMŞEK, hastane personeli ile görüşerek; tedavi gören hastalarla sohbet etti. Hastaların sağlık durumları hakkında bilgi alan Valimiz Sayın Yılmaz ŞİMŞEK,  hastalara ve hasta yakınlarına “geçmiş olsun” dileklerini iletti.
           
        Ziyaretlerine Bor Adliyesi ile devam eden Valimiz Sayın Yılmaz ŞİMŞEK daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.