VATANDAŞLA BULUŞMA (GÜVENLİK TOPLANTILARI VE HALK TOPLANTILARI)  26/05/2017 
 
 
       İlçemizde vatandaşlarımızın istek, şikayet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla, Kaymakamlığımız koordinesinde hazırlanan program dahilinde, İlçemiz merkez köy ve kasaba muhtarlıklarını kapsayacak şekilde her ay ayrı bir yerde Güvenlik Toplantıları ve Halk Toplantıları (Vatandaşla Buluşma) yapılmaktadır.
 
 
        İlçe Kaymakamımız Abdullah KÜÇÜK Başkanlığında 26.05.2017 tarihinde Onur Ekemen İlkokulu  Toplantı Salonunda İlçemiz Sırasöğütler, Bağdüz ve Acıgöl Mahallesi Muhtarlıklarını kapsayan toplantı gerçekleşti.
 
 
        Toplantıya İlçe Kaymakamımız Abdullah KÜÇÜK, İlçe Emniyet Müdürü Adil ÖZTIRAK, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Uğur PEKDEMİR, İlçe Yazı İşleri Müdürü Nalan DURAK AKÇELİK, İlçe Müftü V. Selman KIZILKAYA , Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Zafer ADIYAMAN, Muhtarlar Derneği Başkanı ve Sırasöğütler Mahallesi Muhtarı Ayhan DÜZGÜN,  söz konusu bölgedeki okul müdürleri, okul aile birliği başkanları, imamlar, Bağdüz Mahallesi Muhtarı Hüdai ARI, Acıgöl Mahallesi Muhtarı Arif KARATAŞ ve mahalle sakinleri katıldı.