VATANDAŞLA BULUŞMA (GÜVENLİK TOPLANTILARI VE HALK TOPLANTILARI) 28/07/2017
 
 
         İlçemizde vatandaşlarımızın istek, şikayet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla, Kaymakamlığımız koordinesinde hazırlanan program dahilinde, İlçemiz merkez köy ve kasaba muhtarlıklarını kapsayacak şekilde her ay ayrı bir yerde Güvenlik Toplantıları ve Halk Toplantıları (Vatandaşla Buluşma) yapılmaktadır.
 
  İlçe Kaymakamımız Abdullah KÜÇÜK Başkanlığında 28.07.2017 tarihinde Kemerhisar Prof. Dr. Ali Yaramancı Çok Programlı Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda İlçemiz Kemerhisar Kasabası Mahalle Muhtarlıklarını kapsayan toplantı gerçekleşti.
 
        Toplantıya İlçe Kaymakamımız Abdullah KÜÇÜK, İlçe Jandarma Komutanı Murat UZUNBAYIR, Kemerhisar Belediye Başkanı Beytullah KİRAZCI, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat YURTERİ, İlçe Yazı İşleri Müdürü Nalan DURAK AKÇELİK, İlçe Müftüsü Cafer KILINÇ, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Zafer ADIYAMAN, Kemerhisari Kasabası Mahalle Muhtarları, söz konusu bölgedeki okul müdürleri, okul aile birliği başkanları, imamlar ve mahalle sakinleri katıldı.